درباره ما

صنایع دستی تبلور ذوق و هنر و فر جوامع بشری و نماد هویت و تاریخ یک ملت است.

شرکت صنایع دستی هنرمندان آپادانا در سال ۱۳۸۳ با هدف ارتقاء جایگاه صنایع دستی در کشور شروع به فعالیت نموده و بدین منظور از سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری پروانه تولیدکارگاهی خود به شماره ۲۳۰۰۰۴ را دریافت نموده است.

شرکت صنایع دستی هنرمندان آپادانا در رشته های مختلف صنایع دستی از جمله میناکاری، قلم زنی، خاتم کاری، فیروزه کوبی، تابلو فرش و تابلو نقره، تندیس و لوح تقدیر، مجسمه، سفال و سرامیک، انواع محصولات چرم، محصولات توانسته است با طراحی بسته بندی های متنوع سهم خود را در تکمیل زنجیره تولید، بسته بندی و توزیع این صنعت ایفا کند. مهمترین هدف استراتژیک شرکت جایگزین کردن هدیه ایرانی در سازمان ها و موسسه های دولتی، بخش خصوصی و اقشار مختلف مردم از طریق محصولات متنوع صنایع دستی و نیز تمرکز بر ارائه بسته بندی های مرتبط با محصولات صنایع دستی و دقت در تنوع رنگ و طرح آن در کلیه محصولات این صنعت است. 

شرکت صنایع دستی هنرمندان آپادانا با توجه به رسالت بومی – فرهنگی خویش و نیز آگاهی از بازخوردهای مثبت و فزاینده ناشی از سرمایه گذاری در این صنعت و نقش آن در جذب سرمایه های داخلی و خارجی، توسعه فرهنگی بیش از پیش در ابعاد منطقه ای و بین المللی و نقش ارزنده آن بر مجموعه ساختار های اجتماعی، فرهنگی و هنری جامعه در تلاش برای تحکم هر چه بیشتر پیوند هنر، فرهنگ و اقتصاد است.

گروه هنرمندان آپادانا محصولات خود را با توجه به ذائقه و سلیقه علاقمندان در طرح های متنوع در طیف وسیع و مناسبی از قیمت ها و با بسته بندی منحصر به فرد خود عرضه می کند. شرکت صنایع دستی هنرمندان آپادانا هم اکنون با ساماندهی بیش از ۵۰۰ هنرمند و صنعتگر کشور علاوه بر تولید و عرضه محصولات هنری، با دایر کردن کلاسهای آموزشی در زمینه های مختلف صنایع دستی به تربیت نیروهای مستعد و با انگیزه و کارآمد نیز می پردازد.

ورود به سایت

هنوز حساب کاربری ندارید ؟

ما از کوکی‌ها برای بهبود تجربه شما در وب‌سایت استفاده ‌می‌کنیم. با مرور این وب‌سایت، شما با استفاده از کوکی‌ها موافقت می‌کنید.
برای پیدا کردن محصولات خود شروع به تایپ نام آن کنید...

درخواست بازپرداخت

صفحه اصلی
فروشگاه
0 مورد سبد خرید
حساب کاربری من